Часті питання

/Часті питання

Для звичайних користувачів – до 30 хвилин. Для користувачів з правами адміністратора – до 4-х годин.

При виборі мови змінюються лише тексти системи (меню, заголовки стовпців та ін.). Тексти, введені користувачем, незмінними.

Для кожного користувача призначається група користувачів, через яку у нього виникають права або заборони на здійснення різноманітних дій.

При запуску програми (а також при подальшому використанні) адміністратор програми може створити групи користувачів із різними правами. Таким чином можна визначити, чи може користувач створювати та видаляти обладнання та об’єкти, чи ні. Подібним чином можна також регулювати деякі інші права.

Як і кількість користувачів, кількість груп користувачів у програмі не обмежена. Ви можете створити стільки груп та користувачів, скільки вам потрібно.

Так. Раз на добу програма надсилає вибраним користувачам на електронну пошту всі нездійснені роботи та робочі наряди на поточний день.

 

Кількість об’єктів та підлеглих об’єктів не обмежена. Можете додати їх стільки, скільки потрібно і навіть більше.

 

Кількість одиниць обладнання не обмежена

Програма не встановлює жодних обмежень під час створення користувачів чи груп користувачів. Ви можете створити стільки користувачів, скільки вам потрібно.

Також у програмі немає обмежень під час створення об’єктів, підлеглих об’єктів, обладнання.

За допомогою Alldevice можна адмініструвати все обладнання, яке потребує регулярної уваги, або інформацію та історію, які ви бажаєте зберегти.

Також програму можна використовувати для нагадування про дії, які потребують регулярності, а також про зберігання пов’язаної з ними інформації (наприклад, протипожежні курси, курси з техніки безпеки та ін.).